Veškeré objednávky pro koncové spotřebitele realizujeme po celém území Evropské unie. Pro obchodní partnery výhradně na území ČR. Pro jednotlivé skupiny odběratelů poskytujeme odlišné cenové a platební podmínky. Zákazníky naší firmy jsou fyzické osoby, organizace, fyzické osoby podnikající na základě živnostenského oprávnění nebo koncesní listiny či právnické osoby.
Obchodníci mají možnost odebírat zboží za velkoobchodní ceny. Pro stanovení speciálních obchodních velkoobchodních podmínek nás kontaktujte na tel. +420 604 284 608.
Pokud to vyžaduje charakter přepravovaného zboží, vyhrazuje si prodávající možnost zaslání jednotlivých položek samostatně. U položek nad 30kg, a vybraného zboží kde to stanovují vnitřní předpisy přepravce je účtována sazba za přepravu individuálně, dle ceníku přepravce v závislosti na hmotnosti zásilky.  U těchto zásilek bude vždy zákazník po obdržení objednávky indiviuálně kontaktován na email s cenovou nabídkou za přepravu na 30kg. Zásilka bude odeslána až po odsouhlasení ceny za indiviuální přepravu. Předcházíme tím poškození zboží při přepravě. Zejména plastových kbelíků s chemickými přípravky.
Na zboží zařazené do kategorie akční nabídka se nevztahují žádné dodatečné množstevní slevy, bonusy a speciální dárkové slevové poukázky platné pro ostatní sortiment v E-shopu.  Zboží a výrobky zařazené do akční kategorie neobjednávejte prosím přes E-shop, ale přes objednávkový formulář.
Ceny uvedené v e-shopu nemusí korespondovat s cenou na prodejně.
Dostupnost zboží: doba expedice od přijetí objednávky je rozdílná dle typu výrobku. Naší snahou je objednané zboží odeslat koncovému zákazníkovi nejpozději do 3 dnů od obržení závazné objednávky. Není však vyjímkou expedice ještě v den přijetí objednávky. Stejné termíny platí při osobním odběru zboží - budeme Vás informovat, kdy si lze zboží vyzvednout.
Vaši objednávku přijmeme bezprostředně po jejím potvrzení. Pokud objednávku provedete v noci či o víkendu, zaregistrujeme ji následující pracovní den ráno. Pokud Vámi požadované zboží není na skladě, spojíme se s Vámi v týž den, kdy jsme obdrželi objednávku a navrhne náhradní možné řešení (buď Vám sdělí nový termín expedice nebo objednávku na Vaši žádost změní nebo stornuje).
Storno objednávky: objednávku můžete stornovat  do 14 dnů od převzetí zboží.  V případě stornování objednávky, kterou jste již zaplatili, převodem z banky nebo platební kartou, Vám peníze ihned zašleme převodem zpět na stejný účet a pod stejným variabilním symbolem.

Zákazník má právo na odstoupení od kupní smlouvy ve lhůtě 14 od převzetí zboží.

Doručení: v současné máte možnost doručení zboží následujícími způsoby:
doručení poštou profi nebo obchodním balíkem (pro celou ČR) , SMS služba, vlastní odběr
Platby: v současné době máte možnost provést úhradu zboží následujícími způsoby:
  • dobírka
  • bankovní převod
  • hotovost - pouze při osobním odběru zboží
  • splátkový prodej ESSOX