Doručení přepravní službou PPL - (pro celou ČR a SR)

Na adresu uvedenou v objednávce eventuelně upřesněnou zákazníkem.
Při podání PPL službou  je dodávka do 24 hodin od podání zásilky (max. do 19:00 hodin). Počítají se pracovní dny – ne víkendy a svátky. PPL se 2x pokouší zásilku doručit. Pokud Vás ani po druhé nezastihne na Vámi udané adrese, nechá u Vás „oznámení“ a zásilku vrací zpět na naši adresu.

Doručení poštou - (pro celou ČR)

Na adresu uvedenou v objednávce eventuelně upřesněnou zákazníkem.
Česká pošta a. s. je nejvýznamnější tuzemská společnost pro doručování kusových zásilek. Při podání službou SMS je dodávka do 24 hodin od podání zásilky (max. do 15:00 hodin) na příslušné přepážce. Počítají se pracovní dny – ne víkendy a svátky. Česká pošta se 2x pokouší zásilku doručit. Pokud Vás ani po druhé nezastihne na Vámi udané adrese, nechá u Vás „oznámení“ o uložení zásilky na příslušné poště.

Osobní odběr

Máte možnost využít obchodní systém pouze k objednání zboží a to si odebrat osobně.V tom případě uveďte jako způsob dopravy vlastní odběr:
Jakmile bude zboží připraveno, dáme Vám včas zprávu, že Vaše zboží je již připraveno k vyzvednutí.

Platba a její možnosti

dobírka: celkovou částku uhradíte řidiči nebo doručovateli přepravní služby při převzetí zboží.
bankovní převod: Chcete-li platit převodem , použijte číslo našeho účtu: 115-0439540257/0100, var. symbol: použijte číslo objednávky nebo zálohové faktury.  V tomto případě je zboží expedováno až po připsání finanční částky na náš účet.