Děkujeme za návštěvu našich nových stránek. Stránky jsou ve výstavbě. Omlouváme se za některé nedokonalosti a stále pracujeme na jejich vylepšení.

Seznam produktů značky Jumbo KOI

Grid
List

Počet produktů: 4

Zobrazení 1-4 z 4 položek
FINE FISH KOI Sticks 1 litr
Rychlý náhled
Cena 23,00 Kč
View Detail
Cena uvedena za 1 kus (1 litr). Jumbo KOI Sticks je barevná směs lehce stravitelných plovoucích granulek s proteiny, minerály a vitamíny, určena všem druhům okrasných ryb ve Vašem jezírku.
FINE FISH KOI Sticks 10 litrů vědro
Rychlý náhled
Cena 218,00 Kč
View Detail
Cena uvedena za 1 vědro (10 litrů). Jumbo KOI Sticks je barevná směs lehce stravitelných plovoucích granulek s proteiny, minerály a vitamíny, určena všem druhům okrasných ryb ve Vašem jezírku.
FINE FISH KOI Sticks 3 litry vědro
Rychlý náhled
Cena 70,00 Kč
View Detail
Cena uvedena za 1 vědro (3 litry). Jumbo KOI Sticks je barevná směs lehce stravitelných plovoucích granulek s proteiny, minerály a vitamíny, určena všem druhům okrasných ryb ve Vašem jezírku.
FINE FISH KOI Sticks 5 litrů vědro
Rychlý náhled
Cena 125,00 Kč
View Detail
Cena uvedena za 1 vědro (5 litrů). Jumbo KOI Sticks je barevná směs lehce stravitelných plovoucích granulek s proteiny, minerály a vitamíny, určena všem druhům okrasných ryb ve Vašem jezírku.

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.