Broková kozlice ATA Arms SP Nickel 12/76 hlavně 71cm

Kód: SU-8880000191074
Značka: ATA Arms
24 189 Kč / ks
Vyprodáno
Sportovní / Lovecká broková kozlice s výměnnými choky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Broková kozlice ATA Arms SP –  Nickel 12/76 pro sportovní  i loveckou střelbu..

Broková kozlice s baskulí s vysokopevnostní oceli. Povrchová úprava je Nickel (starostříbrná - cadmionaná). Tato úpravu zajišťuje odolnost proti oděru a snižuje opotřebení.

Vybavená je selektivně volitelnou jednospouští. Jednospoušť je pro střelce uživatelsky mnohem příjemnější než dříve používané dvojspouště. Navíc je díky ní vystřelení druhé rány rychlejší.

Zbraň má manuální pojistku. Po uzavření brokovnice tak nedochází k automatickému zajištění zbraně proti výstřelu. Manuální pojistku ocení především sportovní střelci. Vyhazovače vystřelených nábojnic oceníte především při rychlé střelbě, kdy je potřeba rychle přebíjet.

Brokovnice je v ráži 12 s délkou komory 76mm. Délka hlavní je 71cm a je určena pro střelbu na  asfaltové terče a loveckou střelbu. K brokovnici je dodáváno 5 kusů výměnných čoků pro všestranné použití této zbraně. Hlavně jsou z vnitřní strany opatřené tvrdochomem pro dlouhou životnost a je z nich možné střílet ocelové broky až do průměru 4,5 mm.  Hlavně jsou opatřeny ventilačními ,,šínami,,. Horní hlaveň je opatřena sportovní lištou s mířidly. Technicky a prakticky je brokovnice SP Nickel srovnatelná s brokovnicemi BERETTA, ze které vychází a vlastně ji taky přesně kopíruje. Hlavňové svazky jsou originál Beretta

ATA SP je v ČR tormetovaná vyšší tlakovou zkouškou i pro použití magnum nábojů. (Dle ujištění výrobce jsou použitelné i pro magnum náboje s ocelovými broky do průměru 4,5mm ).

.

Pažba je z kvalitního tureckého ořechu, opatřena gumovou botkou pro tlumení zpětného rázu. Pažba sedí širokému spektru střelců a je velmi příjemně zalícitelná. Optimální vyvážení přispívá k rychlému a přirozenému zacílení .S hmotností 2,8kg se řadí mezi nejlehčí brokovnice na trhu.

Svojí konstrukci vychází a poměrně přesně kopíruje oblíbené, praxí ověřené, a spolehlivé brokovnice Beretta. Je to velice hezká a líbivá puška, precizně a bytelně vyrobená tak, aby svému majiteli dlouho a dobře sloužila. Je to všestranně použitelná broková kozlice pro myslivost, lov i pro amatérskou sportovní střelbu.

 • Ráže: 12

 • Délka komory: 76

 • Délka hlavní: 71cm

 • Hlavně: tvrdochrom

 • Baskule: ocelová

 • Jednospoušť

 • Manuální pojistka

 • Zkouška na magnumové náboje

 • Pažba: turecký ořech

 • 5x výměnný choke

 • Hmotnost: 2,8kg

Tyto pušky jsou v ČR už vyzkoušené a osvědčily se velice, velice dobře.

Broková kozlice ATA Arms, model - SP ztělesňuje syntézu více než 60-ti let tradičního puškařského mistrovského řemeslného zpracování a současných nejmodernějších technologií výroby loveckých a sportovních zbraní. Podobnost s brokovými kozlicemi značky Beretta není náhodná, jsou to v podstatě téměř stejné pušky. Jak svojí konstrukcí, provedením, vzhledem tak i kvalitou.

Zde si můžete přečíst článek z myslivosti o brokovnicích ATA Ams.

https://www.myslivost.cz/Casopis-Myslivost/Myslivost/2017/Srpen-2017/Brokova-kozlice-ATA-SP

Doplňkové parametry

Kategorie: Kozlice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Kufr: Ne
Pažba: Dřevo ořech
Ráže: 12
Vyhazovače: Ano
Výměnné chocke: Ano
Zkouška na ocelové broky: Ano
Hmotnost zbraně : 2.8 g
Mířidla: světlovodná muška

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: