CEL-TEC MK02 Dual Wi-Fi GPS

Kód: CELT-2101-056
Značka: CEL-TEC
5 500 Kč / ks
3 dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Duální kamera CEL-TEC MK02 Dual Wi-Fi GPS je primárně určena pro motocykly, ale může být použita stejně dobře v automobilu (s prodloužením kabelu zadní kamery). Díky podpoře až 256GB microSD karet není problém uchovat desítky hodin záznamu ve FULL HD rozlišení. GPS modul zaznamená údaje o trase a rychlosti a WiFi usnadní rychlé nastavení, prohlížení a stahování záznamů do telefonu. Součástí balení je také dálkový ovladač na kabelu s mikrofonem a indikační LED pro snadné a rychlé pořízení fotografie. Kamery jsou samozřejmě vodotěsné.


mk02_prehled.webp


 

Dvojitý FULL HD záznam

CEL-TEC MK02 DUAL Wi-Fi GPS je vybaveno dvojicí FULL HD kamer, díky kterým je za jízdy monitorována situace jak před, tak i za motorkou. Záznamy jsou ukládány a zpracovány v nahrávací jednotce, kterou lze bez problému schovat do útrob motocyklu, na microSD kartu velikosti až 256 GB. Samozřejmostí je možnost nahrávat do smyčky (po zaplnění karty se začnou přemazávat nejstarší pořízené záznamy) a nárazový g-senzor, který reaguje na prudký pohyb kamery (např. náraz). Pokud senzor takový pohyb zaznamená, uzamkne právě probíhající záznam proti přepsání, situace tak zůstane uchována na microSD kartě a vy můžete pokračovat v jízdě.

 


 

Odolné a praktické provedení

Je samozřejmě jasné, že na motorce se nejezdí pouze po krásných silnicích za slunečného počasí. Proto jsou kamery provedeny v odolném krytí IP67, což je úplná ochrana před vniknutím prachu a ponořením do vody. Hlavní jednotka má pak krytí IP65, které ji ochrání před krátkodobým deštěm. Snadnou a bezpečnou obsluhu za jízdy zajišťuje dálkový ovladač, kterým lze okamžitě pořídit fotografii také během probíhajícího záznamu. Dálkový ovladač je navíc vybaven mikrofonem a indikační LED, která informuje o stavu nahrávání.

 


 

Okamžité sdílení záznamů a dokonalý přehled o trase - WiFi a GPS modul

Kamera na motorku CEL-TEC MK02 Dual Wi-Fi GPS má zabudovaný WiFi modul pro spojení s mobilním telefonem, v kterém díky jednoduché aplikaci lze stáhnout pořízené záznamy a třeba je okamžitě sdílet na sociálních sítích. Aplikace také umožňuje rychlé nastavení kamery a ovládání záznamu (spuštění/ukončení nahrávání, pořízení fotografie). K zařízení je také možné připojit GPS modul (součást balení), díky němu se do záznamu ukládají informace o poloze a rychlosti. Záznamy je pak možné v aplikaci přehrát včetně trasy v Google mapách.

 


 

Podpora až 256 GB microSD

Do nahrávací jednotky je možné vložit microSD kartu až o velikosti 256 GB, na kterou se vejde desítky hodin záznamu ve FULL HD rozlišení. Jak již bylo zmíněno, je možné zapnout nahrávání do smyčky, není tedy třeba mít se na pozoru, zda zbývá ještě dostatek místa na kartě. Důležité záznamy, které mají být uchovány, lze jednoduše zálohovat do telefonu pomocí WiFi.

 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Spotřební elektronika
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Aplikace: Android, iOS
Čočka: 6 vrstvá
Dálkový ovladač: 250 cm
Délka DVR kabelů: 20 cm
Délka kabelu kamer: 30 cm
Délka napájecího kabelu: 80 cm
Délka souborů: 1 / 3 / 5 / 10 min. (nastavitelné)
Formát fotografií: JPG
Formát videa: MP4
Foto rozlišení: 1920 x 1080
GPS modul: Ano
Hmotnost DVR: 130 g
Jazyk aplikace: Čeština, angličtina
Krytí DVR jednotky: IP65
Krytí kamer: IP67
Materiál: TPU+ABS
Napájení: 12 - 24V
Nárazový G - senzor: Ano
Obrazový senzor: SONY IMX323
Paměťová karta: microSD 16 GB - 256 GB (není součást balení)
Pracovní napětí: 5V 2A
Prodlužovací kabel kamer: 150 cm
Provozní teplota DVR: -30°C až +60°C
Provozní vlhkost DVR: 75%
Rozměry DVR: 101 x 60 x 25 mm
Úhel záběru: 140°
Video rozlišení: 1080P@30fps
Wi-Fi modul: Ano
Záznam do smyčky: ano
Záznam zvuku: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: