Kvalita Kvalitní ověřené produkty
Okamžitý odběr Velké skladové zásoby
Poradenství Odbornost, instruktáž, instalace

Night Pearl Adaptér set pro NP-22 / NP-MR č. 6A

Night Pearl
2NPADAPNP22-NPMR_6A
  • Nové
3 350,00 Kč
S DPH
7
Počet
Na objednávku

Adaptér set Night Pearl je určený pro předsádky Night Pearl NP22, NP-MR, NP-mini, NP-X, NP-CORE a také pro všechny předsádkové systémy značky Armasight.

Adaptér set Night Pearl je určený pro předsádky Night Pearl NP22, NP-MR, NP-mini, NP-X, NP-CORE a také pro všechny předsádkové systémy značky Armasight.

Adaptér set slouží pro upevnění předsádkového přístroje nočního vidění na denní optiku. Nasazuje se na objektiv puškohledu, binokuláru, monokuláru nebo případně fotografického přístroje. Nasazení je velmi rychlé, pomocí tohoto adaptéru noční vidění ve formě předsádky drží nástřel puškohledu a není jej třeba jakkoliv jinak více seřizovat.

Adaptér set tvoří:

  • Adaptér se závitem - ve velikosti dle vnějšího průměru objektivu denní optiky (pokud potřebujete předsádku uchytit i na denní optiku s jiným vnějším průměrem objektivu, samotný adaptér se závitem jiné velikosti zakoupíte zde)
  • Redukce NP22-NPMR - v univerzální velikosti (pokud potřebujete na denní optiku uchytit i jiný předsádkový systém, než je NP22, NPMR a výše popsané - např. Night Pearl termovizní předsádku, samotné redukce pro vybrané přístroje zakoupíte zde)

Správnou velikost adaptér setu vybírejte dle vnějšího průměru objektivu denní optiky (např. puškohledu), pro kterou je určen.

 

Velikosti:

 

Číslo adaptéru setu

vnější průměr objektivu puškohledu

ADAPTER č.1

Ø 25,4 mm, 30 mm

ADAPTER č.2

Ø 38 mm, 39 mm

ADAPTER č.2A

Ø 41 - 42 mm

                 ADAPTER č.3                              Ø 48 - 49 mm

ADAPTER č.3A

Ø 49 - 50 mm

ADAPTER č.4

Ø 56 – 57 mm

ADAPTER č.4A

Ø 59-60 mm

ADAPTER č.4B

Ø 58-59 mm

ADAPTER č.6

Ø 62 mm, 62,5 mm

ADAPTER č.6A

Ø 64 mm, 65 mm

ADAPTER č.6B

Ø 67 mm

ADAPTER č.8

Ø 79 mm

 
 

Night Pearl  je známá značka přístrojů nočního vidění vyráběných od roku 2008 v České republice.
Denně je Vám k dispozici náš tým profesionálů prověřený desítkami let zkušeností s přístroji nočního vidění, záruční i pozáruční servis.
V případě, že potřebujete poradit s výběrem přístroje nočního vidění, neváhejte nás kontaktovat.

Předsádky NP-22 patří mezi přístroje nočního vidění řadící se do systému den/noc. Během 30 sekund změní váš denní puškohled na noční vidění. Pro bližší informace nahlédněte NP-22.
Předsádky NP-MR  patří mezi přístroje nočního vidění řadící se do systému den/noc pro střelbu na střední vzdálenosti. Pro bližší informace nahlédnědte NP-MR.

Parametry

Záruka:
2 roky
MJ:
ks

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.