Děkujeme za návštěvu našich nových stránek. Stránky jsou ve výstavbě. Omlouváme se za některé nedokonalosti a stále pracujeme na jejich vylepšení.

MeoPro 6x42 (Z-PLEX, 4, 4B, )

Meopta
46083/4B
12 349,00 Kč
S DPH
Výběr záměrného obrazce:
Počet
Na dotaz

Kříž 4 skladem na prodejně!

Puškohledy MeoPro, kde je výjmečná cena x výkon jsou vhodné pro začátečníky i zkušené střelce.

Puškohledy MeoPro jsou navrženy a zkonstruovány pro kvalitní a precizní výkon, a zároveň cenou nastavily laťku nejdostupnějším prémiovým řadám jednopalcových puškohledů na současném trhu. Lovci z celého světa ocení ověřené vlastnosti nové řady puškohledů MeoPro, které zahrnují kompaktní rozměry, elegantní vzhled, proslulý optický výkon výrobků Meopta a trojnásobné zvětšení.

Všechny puškohledy řady MeoPro jsou vodotěsné, plněné ochrannou dusíkovou atmosférou a jejich mechanická odolnost umožňuje použití na loveckých zbraních všech kalibrů

Vyhovuje vysokým nárokům při střelbě v náročných podmínkách i za snížené viditelnosti. Jeho předností je točítko nastavení paralaxy, které umožňuje fixaci záměrného obrazce na zamýšlený cíl i při pohybu hlavy střelce, což vede k opakovatelným a vysoce přesným výsledkům.

Puškohled MeoPro 6x42 přináší skvělý jasný obraz. Zvětšení 6x je ideální pro střelbu na blízký až středně vzdálený cíl. Točítko rektifikace MeoTrak II se nastavuje po 1/4 MOA. 

Technické parametry

Optický průměr objektivu 42 mm

Závit pro filtr objektivu M45x0.75

Rozměr hlavního tubusu 25,4 mm

Průměr výstupní pupily 7 mm

Vzdálenost výstupní pupily 95 mm

Zorné pole 3,52 °

Zorné pole 6,1 m/100m

Poloha záměrného obrazce 2

Dioptrický rozsah okuláru -3 / 2 D

Světelná propustnost denní 92 %

Světelná propustnost soumraková 90 %

Soumrakový faktor 15,9

Rektifikační krok 0,7 cm/100m

Rektifikační rozsah 75 MOA

Korekce paralaxy ne

Délka 315 mm

Hmotnost 425 g

Parametry

Záruka:
10 let
chat Hodnocení (0)

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.