Roundup Flex 20 l

Kód: 16579/MAM 16579/NEM Zvolte variantu
Značka: Mercata
13 000 Kč / ks 20 000 Kč / ks od 13 000 Kč / ks
Na dotaz Vyprodáno Zvolte variantu
Osvědčení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

 

 

 Postřikový herbicidní přípravek ve formě kapalného rozpustného koncentrátu pro ředěnívodou k hubení vytrvalých a jednoletých plevelů na orné půdě, v ovocných sadech,vinohradech a k likvidaci nežádoucí vegetace na ostatních plochách. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postřikový herbicidní přípravek ve formě kapalného rozpustného koncentrátu pro ředěnívodou k hubení vytrvalých a jednoletých plevelů na orné půdě, v ovocných sadech,vinohradech a k likvidaci nežádoucí vegetace na ostatních plochách. Rostliny ho přijímají výhradně zelenými částmi a listy a asimilačním prouděním je rozveden do celé rostliny. Touto translokací se docílí zničení i podzemních orgánu odolných vytrvalých plevelu. Není přijímán kořeny a nepůsobí na semena. Proti jiným přípravkům působí lépe na odolné plevele a to i ve ztížených podmínkách, např. při nižších teplotách. Odolnost proti dešti již hodinu po aplikaci.

 

Podle zákona o rostlinolékařské péči č.326/2004 Sb. ve znění pozměňovacích předpisů je přípravek určen pouze pro profesionální uživatele. K objednávce je nutné předložit (zaslat) číslo Osvědčení o odborné způsobilosti osoby 2. nebo 3. stupně !!!

V případě, že zvolíte možnost nákupu bez osvědčení a nedodáte osvědčení ani po vyzvání, bude objednávka automaticky stornována a Vám nabídnuta alternativa bez Osvědčení k odborné způsobilosti!!

Kód produktu:
MER 10002

Doplňkové parametry

Kategorie: Herbicidy
Záruka: 2 roky
Záměrná osnova: X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: