Roundup Flex - 5l - DOBA NASKLADNĚNÍ JARO 2023

Kód: 16663/MAM 16663/NEM Zvolte variantu
Značka: Mercata
3 900 Kč / ks 5 000 Kč / ks od 3 900 Kč / ks
na objednávku Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Osvědčení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

dostupné až na jaro 2023

ROUNDUP FLEX je postřikový neselektivní (totální) herbicidní přípravek ve formě kapalného rozpustného koncentrátu pro ředění vodou k hubení vytrvalých a jednoletých plevelů na orné půdě, v ovocných sadech, vinohradech a k likvidaci nežádoucí vegetace na ostatních plochách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

ROUNDUP FLEX je postřikový neselektivní (totální) herbicidní přípravek ve formě kapalného rozpustného koncentrátu pro ředění vodou k hubení vytrvalých a jednoletých plevelů na orné půdě, v ovocných sadech, vinohradech a k likvidaci nežádoucí vegetace na ostatních plochách. Roundup Flex rychle proniká do listů rostlin a proto je odolný dešti 1 hodinu po použití, aplikovatelný na rosu, účinný i za nízkých teplot. Použití v II. OP povrchových a podzemních vod.

Obsah: glyphosate-IPA 588 g/l (glyphosate 450 g/l)

Podle zákona o rostlinolékařské péči č.326/2004 Sb. ve znění pozměňovacích předpisů je přípravek určen pouze pro profesionální uživatele. K objednávce je nutné předložit (zaslat) číslo Osvědčení o odborné způsobilosti osoby 2. nebo 3. stupně !!!

V případě, že zvolíte možnost nákupu bez osvědčení a nedodáte osvědčení ani po vyzvání, bude objednávka automaticky stornována a Vám nabídnuta alternativa bez Osvědčení k odborné způsobilosti!!

Kód produktu:
MER 3026

Doplňkové parametry

Kategorie: Herbicidy
Záruka: 2 roky
Záměrná osnova: X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: