Svítilna CI6 sada bílá/IR Led

Kód: SU-8880000121637
Značka: NITECORE
3 870 Kč / ks
Vyprodáno

Sada multifunkční LED svítilny NITECORE CI6 Chameleon k nočnímu vidění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svítilna v sobě inegruje přísvit pro noční vidění s klasickou výkonnou svítilnou a je tudíž jedinou svítilnou, kterou sebou potřebujete na noční lov. LED svítilna NITECORE CI6 Chameleon - CREE XP-G2 (R5) 440 lm + IR přísvit k nočnímu vidění 850nm Chameleon CI6 je výkonná taktická svítilna s dvojitou parabolou a LED barvy Bílé a IR přísvit k nočnímu vidění 850nm + 2ks sekundární vícebarevné LED. Volbu režimů zajišťují dvě tlačítka u hlavy svítilny a zapnutí patní spínač. Svítilna se vždycky zapne do posledního nastaveného režimu což ji činí velmi jednoduše ovladatelnou. Díky použité elektronice je svítilna uzpůsobena pro napájení jak Li-Ion akumulátorem 18650 nebo 2ks CR123A nebo RCR123A. Hluboká dvojitá parabola vytváří světelný paprsek s dosvitem 190m bílého světla. Tělo svítilny je vyrobené z pevného leteckého hliníku s povrchovou úpravou tvrdý elox HA III Military a všechny spoje jsou utěsněny O-kroužky, IPX-8, vodotěsnost (ponoření do 2m), odolnost pádu z výšky 1,5m.


Délka: 143 mm
Průměr hlavy: 40 mm
Průměr těla: 25,4 mm
Hmotnost: 138 gramů (bez baterie)

Příslušenství:

V sadě je dodáváno: Svítilna, akumulátor, inteligentní nabíječka i pro běžné akumulátory velikosti AA, AAA, kabel k nabíječce pro napájení ze sítě (240 V), kabel pro napájení z automobilu (12 V), dálkový spínač pro ovládání na zbrani i s vypínačem, červený a zelený filtr, kvalitní nylonové pouzdro, taktický kroužek, zápěstní poutko, náhradní krytka spínače, náhradní O-kroužek.

Set obsahuje vše co by jste mohli od ruční taktické svítilny požadovat a za velmi příznivou cenu. K použití na zbrani stačí pouze přidat montáž dle použité zbraně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítilny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: