Vzhledem k prodlužující se době dodání zásilek přepravců, může být dodací doba i týden, děkujeme

Vzduchový samopal Crosman DPMS SBR

Kód: SU-43022
Značka: Crosman
7 582 Kč –2 %
57774 5 vzduchovy samopal crosman dpms sbr
7 582 Kč –2 % 7 400 Kč / ks
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crosman DPMS SBR 4,5mm je velice zdařilou replikou pušky M4, resp. AR15. Vzhledem k plné licenci se jedná o velmi autenticky působící produkt.

Zajímavostí je možnost střelby ocelovými BB broky 4,5mm nejen jednotlivě, ale i dávkou. Teoretická kadence činí 1400 ran za minutu. Energii zbrani propůjčují dvě 12g CO2 bombičky umístěné v kovovém zásobníku, do kterého se zároveň vkládají ocelové BB broky. Systém blow-back zvyšuje autenticitu střeleckého zážitku

Tělo má Crosman DPMS SBR vyrobené z odolného polymeru, skrývá však celokovové ústrojí. Ergonomie je výtečná jako u originálu, variabilita a komfort při střelbě zajišťuje stavitelná polymerová pažba, která se přizpůsobí každému střelci. Pistolový úchop zajišťuje vynikající vedení zbraně při střelbě.

Velkou předností je taktické předpažbí opatřené čtyřmi 22mm weaver lištami umožňující osadit zbraň různými doplňky umocňující zážitek ze střelby. Samozřejmostí je i možnost montáže libovolné optiky. Zbraň je osazena sklopnými mířidly.

Rozmístění ovládacích prvků odpovídá skutečné pušce M4 včetně plně funkční krytky „výhozního okénka“. Pojistka proti nechtěnému výstřelu má tři polohy: zajištěno, jednotlivá rána a full auto. V automatickém režimu lze vystřelit všech 25 broků ze zásobníkem jedním stiskem spouště.

Dvě 12g CO2 bombičky vystačí na cca 100 výstřelů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchovky, větrovky a plynovky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Puškohled součástí vzduchovky: Ne
Ráže: 4,5
Systém: CO2 bombička
Tlumič: Ne
Zásobník: Ano
Energie (J): 7.5 J
Úsťová rychlost:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: