Vzhledem k prodlužující se době dodání zásilek přepravců, může být dodací doba i týden, děkujeme

Vzduchovka SPA LB600 4,5mm

Kód: SU-LB60045
Značka: SPA
2 290 Kč / ks
Vyprodáno
VZDUCHOVKA SPA LB600 4,5 mm Zlamovací hlaveň, jednoduchý napínací systém a jeden výstřel. 4,5 mm .Přesná ocelová hlaveň s vývrtem. Dodává se s mechanickým a mikronastavitelným hledím. Mířidla z optických vláken TRUGLO s kontrastními barvami vláken.Gumová botka pro tlumení zpětného rázu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SPA LB600 - Jedná se o pružinovou vzduchovku, a proto je její konstrukce velmi jednoduchá a přitom bezproblémová. Tato vzduchovka má polymerovou pažbu, která je v místě úchopu zdrsněna gravírováním pro lepší a stabilnější úchop. Komfort střelby samozřejmě zvyšuje gumová botka na konci pažby. Pažba je univerzální, a proto je vhodná pro střelce leváky i praváky.

Tento model je rovněž vybaven systémem světlovodného zaměřovače (TRU-GLO).  Zaměřovač je chráněn plastovým krytem proti poškození. Horizontální a vertikální nastavení mířidel je velmi jednoduché a plynulé. V případě, že vám manuální mířidla nestačí, můžete na vzduchovku díky 11mm mířidlu namontovat puškohled.

Vývrt hlaveňe této zbraně je drážkovaný, díky čemuž je také dostatečně přesná.

Samozřejmostí je manuální pojistka, která zabrání náhodnému výstřelu. Upozorňujeme, že pojistka není automatická, ale musí se vždy aktivovat ručně.

Velkou výhodou této zbraně je hmotnost, která činí pouhých 2800 g. Z tohoto důvodu je zbraň vhodná i pro začínající střelce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchovky, větrovky a plynovky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Puškohled součástí vzduchovky: Ne
Ráže: 4,5
Systém: Pružina
Tlumič: Ne
Zásobník: Ne
Energie (J): 16 J

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: