Doprava a platba

Aktuální ceník/přehled dopravy, plateb a vrácení zboží

 

Mastercard_horizontalVisa_Brandmark_Blue_RGB_2021comgate logo

- nově v nabídce platba pomocí platební brány - ZDARMA. Více informací v následujícím textu:

 On-line platbou přes platební bránu ComGate 

Online platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate.
Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Platba je zdarma. https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Platby kartou

Nejkomfortnějším způsobem platby je platba s využitím platební karty. Pokud zvolíte tuto možno, po vlastním zadání objednávky budete vyzváni k zaplacení příslušné částky pomocí zabezpečeného spojení. Použít můžete karty typu Visa, Visa Electron, MasterCard nebo Maestro. Upozorňujeme, že Vaše banka musí internetové platební transakce na této kartě povolit. 

On-line platební tlačítka

Velmi populární metodou je rovněž možnost převedení částky přímo vaší bankou. Po dokončení objednávky budete přesměrováni do internetového bankovnictví své banky, kde po přihlášení můžete platbu ihned provést. Vše již bude předvyplněno a ušetříte spoustu času. Úhrada částky proběhne během několika minut. Zboží odešleme dle dostupnosti obvykle ještě tentýž den. 

Možnost rychlé platby přes následující banky: Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Fio banka, Poštovní spořitelny, mBank, Sberbank, Moneta money bank, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, Equa Bank.

 TIP: Při online bankovním převodu doporučujeme zvolit okamžitou platbu, jinak se převod peněz a tedy i odeslání zboží může posunout až o 3 dny. V takovém případě je nutné vyčkat až se peníze připíší na bankovní účet ComGate a dojde k potvrzení platby. Při zjišťování stavu platby se vám zobrazí Čeká na zaplacení - to je v pořádku, již znovu neplaťte a vyčkejte.

 

 

Při problémech s platbou se obraťte na (reklamace a dotazy): 

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

  

Aktuální ceník/přehled dopravy, plateb a vrácení zboží

 1. DOPRAVY

   • Rezervace na prodejne

   Rezervace a vyzvednutí v kamenné prodejně je ZDARMA. Při rezervaci na prodejně nevzniká nárok na vrácení zboží do 14 dní bez udání důvodu.

  LES A ZAHRADA 
        Věžky u Kroměříže 130  (v areálu bývalého zemědělského družstva)
        768 33

     Dálniční sjezd z D1 - Vyškov - Zlín  244 km nebo 253 km.Otevírací doba:
        Pondělí - Pátek 9:00 - 16:30, polední pauza 12:00-12:30

  •   Česká pošta - balík do ruky

   0 kg - 18 kg  

  149 Kč

   19 kg - 30 kg

  159 Kč

   30 kg - 50 kg

  199 Kč

   50 kg a víc 

  999 Kč*


  *Cena balíku může být individuálně upravena (ponížena) podle koncové váhy balíku. Cena dopravného vám bude individuálně sdělena   

  •  Česká pošta -  balík na poštu

   0 kg - 18 kg  

  129 Kč

   19 kg - 30 kg

  139 Kč

   30 kg - 50 kg

  189 Kč

   50 kg a víc 

  999 Kč*

  *Cena balíku může být individuálně upravena (ponížena) podle koncové váhy balíku. Cena dopravného vám bude individuálně sdělena.

  • Výdejní místa: Balíkovna  a Parcelshop a PBOX
   Balíkovna
  • 79 Kč
  • Do 5 kg
  • Balík si můžete vyzvednout na minimálně 444 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice. (Stále se přidávají další a další místa)
  • Pro vydání balíku stačí sdělit pouze kód pro vyzvednutí, který obdržíte v avízu a Vaše jméno při výdeji.
  • Minimální rozměr 14 x 9 x 0,8 cm
  • Maximální rozměr 70 x 50 x 50 cm

   

  • Parcelshop
  • 79Kč
  • 35Kč
  • Maximální rozměr Parcelshop - 120x60x60 cm
  • Parcelbox - 60x43x43 cm (označení PBOX!!)

   

    Poznámka:
   při logické úvaze – pokud velikost zásilky nesplňuje parametry výdejního místa, bude způsob dopravy automaticky změněn na balík do ruky – za vyšší cenu. (tzn. pokud je zjevné již na první pohled, že zásilku nelze zaslat na výdejní místo, budeme způsob přepravy automaticky měnit!)

  příklad zboží, které nelze zaslat do balíkovny , - 12kg pytel granulí, obal na puškohled o délce 120cm, nosič zvěře, vana na zvěř, atd.

  • PPL

   0 kg - 15 kg  

  130 Kč

   15 kg - 30 kg

  150 Kč

   30 kg - 50 kg

  999 Kč*

   50 kg a víc 

  999 Kč*

   

  • Zahraniční doprava - v případě zaslání do jiného státu nás informujte, dopravu Vám rádi naceníme a připravíme pro Vás cenovou nabídku


  Slovensko

   

   Přeprava

   20 €

   Dobírka

  3,94 €


  Německo

   Přeprava do 30 kg

  60 €

   Přeprava 31 - 50 kg 

  77 €

   Dobírka

  4 €


  Polsko

   Přeprava do 20 kg 

  zł 260

   Dobírka

  zł 16

   

  •  Doprava zdarma (zpoplatnění vícekusových zásilek)

  • Doprava zdarma od hodnoty zboží 4500 Kč a do 50 Kg zásilky včetně obalového materiálům. 
  • Objednávka nad 4500 Kč do 50 kg, která nelze zabalit pouze do jedné zásilky (z důvodu atypického tvaru, velkých rozměrů položek objednávky či možnosti rozbití při spojení) bude rozdělena do více zásilek - ZDARMA POUZE JEDEN KUS ZÁSILKY, ostatní budou zpoplatněny 149 Kč za každou.
  • Objednávka do 4500 Kč do 50 kg, která nelze zabalit pouze do jedné zásilky (z důvodu atypického tvaru, velkých rozměrů položek objednávky či možnosti rozbití při spojení) bude rozdělena do více zásilek - první zásilkabude zpoplatněna dle hmotnosti celkové objednávky (viz. ceník výše) a další kusy zásilek budou zpoplatněny 149 Kč.
  • u vícekusových zásilek (1 balík = 50 kg) máme nárok na rozdělení a zpoplatnění více balíků. V odeslané objednávce je uvedena automaticky pouze jedna přeprava).

  • Nevztahuje se na zboží, které má specifické podmínky dodání a doručení (např. https://www.lesazahrada.cz/zadni-nosic-premium-sklopny-l-pozink-1000-x-500-x-175-mm/ )
  • Cena dražší dopravy (lednice, autonosiče, betonové nory, trezory) se platí vždy i pro osobním odběru a nevztahuje se na tyto výrobky doprava zdarma

   

  • Doprava atypických a těžších balíků

  Jedná se o dopravu velkých, těžkých a atypických balíků. Cena je pouze orientační a může být individuálně změněna dle váhy balíku a místa určení. Berte na tuto změnu zřetel!
  Dopravce ČP balík do ruky nebo případně paletová přeprava jiným dopravce
  Autonosiče mají danou cenu přepravy 425Kč, trezory 1200Kč*
  *Nebo jiná individuální cena
  TOP TRANS od 999kč - cena dle koncového místa doručení

  • Cena přepravy pletiva
   do 500bm je doprava 890kč a bude účtována a při osobním odběru!

   

  • PLATBY

  Dobírka 
   ČR 40 Kč
   ČR balíkovna 24 Kč
   DPD 35Kč
   PPL 35Kč

  Převod/online převod - zdarma

  Online platba kartou - zdarma

  Osobní vyzvednutí - zdarma

   

  Zahraniční platby:  

  Číslo účtu: 2301664010 / 2010

  IBAN: CZ16 2010 0000 0023 0166 4010

  BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX  Z obchodních podmínek:

  NEVYZVEDNUTÉ ZÍSILKY:

  Kupující odesláním objednávky, následného nepřevzetí řádně doručené zásilky v souladu s § 2118 zák. č. 89/2012 Sb. Občanského zákoníku a neodstoupením od kupní smlouvy v souladu se zákonem a všeobecnými obchodními podmínkami souhlasí s tím, že ponese náklady tímto vzniklé, a to prodávajícím uhrazené poštovné za odeslání zásilky kupujícímu, a vícenáklady ve výši ceny dopravného a doběrečného spojené se stornováním objednávky zahrnující balné, skladné a veškeré administrativní úkony s tímto spojené. Kupující dále prohlašuje, že e-mailová adresa, na základě které byla objednávka vytvořena, je jeho osobní a nemá k ní nikdo další přístup. Vzhledem k výše uvedenému kupující souhlasí s tím, že jeho údaje poskytnuté prodávajícímu budou postoupeny advokátní kanceláři k případnému vymáhání, a to ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES.

   VRÁCENÍ ZBOŽÍ 

   

  1. Zboží se vrací přímo na naší adresu REJ SERVIS Věžky 130, 768 33
  2. Není naší povinností vyzvedávat balík na výdejních místech. Pokud budete balík zasílat na výdejní místa (balíkovna, zásilkovna, parcel shop,...) je balík pro nás brán jako nedoručený a na naší straně nezačínají běžet žádné procesy.
  3. Nezasílejte balík na dobírku. Nebude přebrán.
  4. Peníze Vám budou vráceny v rámci dobropisu a zaslány zpět na Váš účet, splatnost dobropisu je 14 dní

  Jak se správně orientovat na stránce produktu

  jak na kupovat

   

  Prosíme zákazníky, aby si překontrolovali objednávku v SOUHRNU OBJEDNÁVKY, aby nedocházelo k záměně platby převodem a na dobírku. Urychlí se tak dodání zboží k Vám. Děkujeme

  Při vrácení zboží ve 14denní lhůtě, vracejte zboží v PŮVODNÍM A NEPORUŠENÉM OBALE (nepopisujte originální krabice nebo přímo zboží, v takovém případě bude cena pokrácena o vynaložené výdaje o vrácení do původního stavu)

  Sko, keramiku a další křehké věci zasíláme na zvážení zákazníka! Zboží, je vždy pečlivě zabalené, ale bohužel nedokážeme ovlivnit přepravní službu.