Prosíme věnujte následujícím řádkům pozornost. Z důvodu účasti na výstavě NATURA VIVA, je provoz prodejny a e-shopu omezen. Prosíme naše zákazníky, aby v průběhu výstavy zvážili důležitost svých telefonátů nebo e-mailů. Týden před výstavou a týden po výstavě, mohou být vaše objednávky opožděny. Spoustu zboží budeme mít s sebou na výstavě a budeme čekat na doplnění skladů. Ve dnech 24. –29. 5. 2022 probíhá 27. mezinárodní výstava myslivosti, rybářství, včelařství a pobytu v přírodě NATURA VIVA. Na výstavišti nás najdete v hale C.   Děkuje za pochopení a těšíme se na viděnou v Lysé nad Labem

Termovizní binokuláry

Termovizní binokuláry se skládají ze dvou tubusů stejně jako klasické dalekohledy. Tyto hi-tech přístroje s přesným laserovým dálkoměrem nabízí opravdu přesné vykreslení obrazu i v náročných podmínkách, jako je mlha, déšť nebo ranní opar. Pokud chcete spolehlivě dohledávat ukrytou zvěř a zvýšit úspěšnost lovu, vsaďte na termovizní binokulár. V nabídce najdete například prověřené termovize HikVision a Pulsar.

Připravujete se na pozorování zvěře v šeru a tmě? Zaměřte se na noční vidění – binokulár.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení