Encyklopedie zvěře České republiky, I. díl ptáci

Kód: 674888
Značka: Sua Sponte
319 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Videostudio SUA SPONTE Ostrava (videotvorba v oblasti přírody a myslivosti), natočilo soubor dvou DVD, Encyklopedii zvěře ČR. Recenzi provedl kolektiv Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity pod vedením Prof. RNDr. Jaromíra Ašmery, DrSc.
Oba díly obsahují 16 řádů, 25 čeledí a 106 druhů zvěře zoologicky seřazených. Odborný komentář namluvili hlasatelé ostravské televize. Režisér a kameraman Zdeněk Kouřil žil po tři roky jen se svým psem v lese, na horách a u vody, aby natočil život ve volné přírodě.
Prostřednictvím těchto DVD můžete poznat vzácné druhy ptáků, slyšet jejich hlasy, vnímat majestátnost dravců nebo se seznámit se všemi druhy vodního ptactva. Můžete být v těsné blízkosti říjného jelena, dívat se do očí (světel) zuřivého kance, sledovat souboje daňků na říjišti, být ve společnosti divokých koček, pozorovat ladné pohyby rysa, vyder, táhnoucí smečku vlků, divokost kun i rodinku medvědů při koupání a další unikátní záběry.
Encyklopedie je vysoce hodnocena nejen odborníky z oblasti školství, přírodních věd a myslivosti, ale také širokou veřejností. Byla oceněna na výstavách s přírodní tématikou, obdržela několik prvních cen v soutěžích celostátního chrakteru. Rovněž byla kladně hodnocena i v zahraničí. Autor byl za natočení Encyklopedie vyznamenán asociací lovců beze zbraně ČR Řádem "Bezflinťáků".
Pro snadnou orientaci v bohaté a obsažné náplni DVD je k vyhledávání přiložen seznam, kde je přesná stopáž.
Schváleno MR ČMMJ ze dne 22.1.1999 jako učební pomůcka
106 druhů zvěře

Kód produktu:
6SU002

Doplňkové parametry

Kategorie: DVD - lovecké filmy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Záměrná osnova: X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: