Konus Konuspot-60 pozorovací dalekohled 20-60x60

Kód: AG-KS00003
Značka: KONUS
2 720 Kč / ks
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konuspot 60 je navržený jako užitečný společník na střelnici nebo v terénu, je postaven se širokým rozsahem zoomu, který vám umožní rychle a snadno najít nebo sledovat vaše objekty a poté jednoduchým otočením okuláru,
nastavíte jej na maximální výkon, abyste mohli provádět detailní pozorování. Optika s antireflexní vrstvou pomáhá zlepšit propustnost světla, barvu a ostrost. Okulár je nastaven pod úhlem 45° k tělu dalekohledu a umístí vaši hlavu
do pohodlné pozorovací polohy, ať už stojíte, sedíte nebo ležíte na zemi.
Široký zoom 20-60x zvětšení umožňuje provádět širokoúhlá pozorování s možností rychlého přiblížení pro detailní pohledy. 60mm čočka objektivu a optika s antireflexní vrstvou zlepšuje propustnost světla, podání barev a kontrast.
Okulár nastavený v úhlu 45° k tělu pro pohodlnější sledování, když sedíte, stojíte nebo ležíte na zemi na břiše, protiskluzový knoflík ostření a objímka zoomu. Skládací gumová očnice pro pohodlné pozorování i s brýlemi. Držák 1/4" pro stativový šroub je kompatibilní se širokou škálou hlav, rychloupínacích destiček, stativů a dalších podpůrných systémů.
Výsuvná sluneční clona pomáhá předcházet odleskům a odrazům čočky, aby se zlepšila čistota a kontrast. Výklopná krytka objektivu umožňuje rychlé použití bez rizika ztráty v terénu.

Parametry:
Zvětšení: 20-60x
Průměr objektivu: 60 mm
Zorné pole v 1000 m: 38m/20x - 17m/60x 100 m
Výstupní pupila 3,57mm/20x a 1,25mm/60x
Délka: 345mm
Hmotnost: 1025 g
Pouzdro a stolní stativ v ceně

Doplňkové parametry

Kategorie: Spektivy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: