Silent Whistle 535

Kód: BRA-20038
Značka: Acme
793 Kč / ks
Vyprodáno
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ACME Píšťalka Silent Whistle dosah až 3km

Silent Whistle - tichá kovová píšťalka, která pracuje ve velmi vysokých frekvencích, tyto tony jsou pro psa slyšitelné na velké vzdálenosti, člověkem sotva postřehnutelné. Frekvence se dá nastavit.

Patří k nejoblíbenějším píšťalkám profesionálních výcvikářů a je jednou z našich neprodávanějších píšťalek s velkým kladným zpětným ohlasem ze strany zákazníků.

V ideálních podmínkách má SILENT WHISTLE píšťalka dosah až 3 km!

Oproti všem ostatním píšťalkám má výhodu ve kvalitě zpracování, jednoduchému používání a především ve frekvenci. Díky použitému rozsahu je píšťalka slyšitelná částečně i pro lidi a tak se nemůže stát, že by pes ignoroval povel.

Píšťalka SILENT WHISTLE se vyrábí se od roku 1935!

Vysoce profesionální píštalka - pomocí šroubku lze nastavit požadovanou frekvenci - POZOR: šroubek se samovolně neuvolní a nevypadává jako u levných napodobenin.

Tichá píšťalka určená pro frekvenci 5400Hz až 12800Hz. Otáčením tubusu nastavíte požadovanou frekvenci a zaaretujete šroubkem. Tak si zabezpečíte, že se píšťalka nerozladí.

NÁVOD

CHARAKTERISTIKA

ACME „Silent“ píšťalka pro psy je přesně zpracována tak, aby produkovala rozsah základních frekvencí mezi 5 400 Hz a 12 800 Hz. Přesto, že zvuk na této hladině je pro člověka téměř neslyšitelný, pes, jehož uši jsou mnohem citlivější na vysoké frekvence, se okamžitě stane ostražitější ke zvuku této píšťalky, než jakékoli jiné, která může mít hlasitější nebo nižší intenzitu.

VZDÁLENOST

Tato píšťalka je účinná až do vzdálenosti dvou mil (3km), v závislosti na počasí a schopnostech psa a trenéra.

NASTAVENÍ TÓNU

Vždy používejte stejný tón pro stejný příkaz.

NASTAVITELNÁ TRUBIČKA (ADJUSTABLE SLEEVE)

Zašroubujte pro zvýšení a vyšroubujte pro snížení frekvence.

DORAZOVÝ ŠROUB (STOP SCREW)

Utáhněte pro zafixování vybrané frekvence.

ZÁZNAM INTENZITY (PITCH REGISTER)

Je doporučováno, aby dílek č.2 byl používán pro práci na blízko a č.3 a č.4 pro práci na dálku.

JAK ZAČÍT

Používejte co nejkratší a nejjednodušší povely. Psí sluch je úžasný a to tak moc, že mohou slyšet věci pro lidské ucho docela neslyšitelné. Také jejich čich je obzvláště dobrý a nejdůležitější ze všech jejich smyslů. Má se také za to, že mohou přemýšlet, ačkoli to není všeobecně uznáváno a v současnosti se na toto důležité téma upírá mnohem více pozornosti, než kdykoli před tím. V následujících pokynech, kde je zmiňován lidský hlas, může být tichá píšťalka s předem nastavenou intenzitou. použita jako náhrada za slovní příkazy. Váš pes snadno rozliší mezi dlouhými, krátkými a vícenásobnými hvizdy. Toto se bude obzvláště hodit při práci na větší vzdálenost.

Zahajte trénink psa ne později než v šesti měsících – pět měsíců je dobrý věk, kdy začít. Jsou pak plni elánu, síly a energické rozpustilostí štěněcího věku, které dělají jejich trénink tak zajímavým. Následující povely vysvětlují samy sebe a měly by být používány při tréninku vašeho společníka: Sedni nebo Posaď se, Ke mně, Sem ke mně, Lehni, Lehni si, K noze, Hledej, Zpátky, Okolo, Stůj, Auto, Nebezpěčí, Nechoď, Přines. Vždy používejte stejné slovo nebo stejná slova pro daný povel – toto je důležité, protože je to pro psa méně matoucí.TŘI AXIOMY

Tři axiomy pro trénink jsou: laskavost, vytrvalost a trpělivost. Jako pevné pravidlo si stanovte nikdy neztratit náladu – snažte se mít na mysli, že pes musí nejdříve pochopit v jeho vlastní mysli, co po něm vlastně chcete před tím, než to začne provádět. S jeho výukou nespěchejte, dokončete lekci před tím, než začnete další a nikdy ho nebijte nebo nemlaťte. Snažte se vypěstovat v něm naprostou víru a důvěru ve vás; při žádné příležitosti nezapomeňte odměnit ho za poslušnost. Ukažte mu příklad a opakujte, co po něm chcete a poté, co pochopí jednu nebo dvě lekce, bude rychle reagovat při následujících a pak už budou vaše největší problémy za vámi.SEDNI (SEDNI SI)

Zatlačte psovy boky do pozice vsedě, používejte slovo Sedni a ustupte pár kroků. Když se zvedne, vraťte ho zpátky do jeho původní pozice a odměňte ho pamlskem, když chvilku vydrží sedět. Postupně prodlužujte dobu vsedě do té doby než bude poslušný příkazu.KE MNĚ ( SEM KE MNĚ)

Dejte příkaz Ke mně a odměntě ho. Opakujte dokud nebude dokonalý. Toto je jedna z nejlehčích lekcí, kterou ho učíme.LEHNI (LEHNI SI)

Lehni, uvolněte ruce a když se snaží vstát, opakujte celé znovu, neustále používejte slovo Lehni do té doby než zůstane, poté ho odměňte a používejte slova jako Hodný Pes, Chytrý Pes. V této lekci nepokračujte příliš dlouho dobu tréninku, nikdy toto netrénujte déle než patnáct minut. Štěňata se bez rozmanitosti rychle unaví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Píšťalky na psy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: