Steel Action HS .308 Win synthetik 510mm

Kód: 631898
Dostupné i na prodejně
68 300 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Ráže: .308 Win

Délka hlavně: 51cm

Pažba:
Plast

Detailní informace

Detailní popis produktu

teel Action model HS (Hunting Short) je moderní lovecká zbraň, která kombinuje robustní ocelovou konstrukci, otočný zámek hlavy a technologii přímého tahu.

Všechny díly systému jsou vyrobeny z vysokopevnostní oceli s nitrokarbonizovaným povrchem, díky kterému jsou díly odolné proti opotřebení a korozi. Lůžko závěru s integrovanou Picatinny lištou a hlaveň zašroubovaná do lůžka je zárukou vysoké přesnosti. Jednoduše navržený uzávěr lze demontovat bez nástrojů pro čištění a mazání. Ocelový zásobník má dvě řady a lze jej rychle měnit a plnit shora.

 

 

 

Lůžko závěru z vysokopevnostní zušlechtěné oceli ve spojení s lištou Picatinny a pevně zašroubovaná hlaveň je zárukou nejvyšší přesnosti. Velkoryse dimenzované vyhazovací okénko umožňuje přebíjení jednotlivých nábojů shora.

Montáž Steel Action (nitrokarbonizovaná ocel) se dvěma čepy a pákovou fixací.

 

Individuálně nastavitelná lícnice dělá z vašeho Steel Action společníka šitého na míru dané oblasti. Lícnice je výškově i stranově nastavitelná, takže každé přilícení padne hned jako ulité.

S naší nastavitelnou spouští nabízíme každému lovci optimální, individuální hmotnost spouště. Od 500 do 2500 gramů si každý najde tu správnou spoušť pro sebe.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Opakovací
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: