Střela Hornady, Super Shok Tipped, 30 Cal./ .308, 165GR, SST

Kód: PA-HOR30452
Značka: Hornady
1 575 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střela Hornady SST

Střely Hornady SST, jejichž označení je zkratkou pro „Super Shock Tip“, jsou navrženy tak, aby při zásahu vyvolaly obrovský šok a rychle a spolehlivě expandovaly, zejména při vyšších rychlostech střely. Tento typ střel má velmi nízkou elevaci balistické křivky a je smrtelně přesný. Je ideální na lov středozápadních jelenů, ale také většinu severoamerické zvěře od antilop až po losy, a africké zvěře podobné velikosti. SST vytváří obrovské střelné kanály.

POLYMEROVÁ ŠPIČKA

Tvrdá, elegantní polymerová špička zvyšuje aerodynamickou účinnost a při zásahu zajíždí do olověného jádra jako klín, čímž iniciuje rychlou, ale řízenou expanzi.

KROUŽEK INTERLOCK

Zajišťuje, že jádro a plášť zůstanou během expanze pohromadě, čímž si SST zachovává hmotnost a energii potřebnou pro dramatické střelné kanály.

DRÁŽKA

Drážka spolupracuje s kroužkem InterLock®, který udržuje jádro a plášť pohromadě a zároveň poskytuje konzistentní a přesnou pozici obruby během přebíjení.

PROFIL SECANT OGIVE

Tento profil vede k plošší trajektorii s nízkým odporem. Optimální nosná plocha poskytuje stabilitu za letu a nejlepší balistické koeficienty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Střely
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Zbrojní průkaz: Ne
Balení: BAL/100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: