WeDerm 60 cps

Kód: NV-98189
Značka: Ostatní
636 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

WeDerm 60 kapslí
Pro zdravou kůži a srst
 
Výživový doplněk pro psy a kočky s vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin, vitamínů a minerálů určených k podpoře kožní funkce v případech dermatózy, svědění, vypadávání chlupů nebo jakéhokoliv jiného dermatologického projevu alergie. WeDerm ® zaručuje synergický účinek s protizánětlivým účinkem, snižuje potřebu steroidů, snižuje zánět a svědění a zlepšuje bariérový účinek pokožky podporující posilování meziproduktových epidermálních ceramidových lipidových vrstev.
 
 
Složení WeDerm: V 1 kapsli V 1 ml
Kyselina gama-linoleová (GLA) 110 mg 110 mg
Kyselina linolová (LA) 192,5 mg 192,5 mg
Kyselina ekoxapentanová (EPA) 16 mg 16 mg
Kyselina dokosahexaenová (DHA) 10 mg 10 mg
Zinek 10 mg 10 mg
Vitamín E 10 mg 10 mg
Vitamín C 5 mg -
Vitamín B5 1 mg -
Vitamín B6 0,5 mg -
Vitamín B2 0,2 mg -
Vitamín B1 0,2 mg -
Vitamín A 150 µg (500 UI) 150 µg (500 UI)
Biotin 20 µg -
Vitamín D3 0,75 µg (30 UI) 0,75 µg (30 UI)
 

Dávkování:
1 kapsle nebo 1ml/pumpa na 10 kg tělesné hmotnosti denně.
 
WeDerm ® zaručuje synergický účinek s protizánětlivým účinkem, snižuje potřebu steroidů, snižuje zánět a svědění a zlepšuje bariérový účinek pokožky podporující posilování meziproduktových epidermálních ceramidových lipidových vrstev.
 
KYSELINA LINOLOVÁ (LA) - Je nezbytné udržovat a vytvářet mezibuněčnou epidermální vrstvu lipidů ceramidu. Tato lipidová vrstva vytváří bariérový efekt a kontroluje ztráty vody transkutánně.
GAMMA-LINOLEOVÁ KYSELINA (GLA) - GLA podporuje syntézu protizánětlivých eikosanoidů, jako je prostaglandin PG-1. Zachovává integritu pokožky a umožňuje správné zrání keratinocytů.
EICOSAPENTANOVA KYSELINA (EPA) A KYSELINA DECOSAHEXANO (DHA) - Podpora protizánětlivých eikosanoidů, jako jsou prostaglandin PG-3 a leukotrien LT-5. Snižuje syntézu jiných vysoce zánětlivých eikosanoidů.
ZINEK, BIOTIN A B KOMPLEX – VITAMÍNY - Zinek je nepostradatelným kofaktorem, který udržuje rovnováhu mezi kolagenovými vlákny pokožky a její nedostatečnost je spojena s dermatózami charakteristickými pro některá plemena. Spolu s vitaminem B sníží výskyt alopecie, erytému a pruritu.
VITAMIN E A VITAMIN C - Vitamín E je antioxidant rozpustný v tucích a vitamín C je ve vodě rozpustný antioxidant, oba jsou schopné snížit poškození způsobené volnými radikály kyslíku. Chrání membrány epidermálních buněk před indukovaným oxidačním poškozením.
VITAMIN A - Je nezbytný pro náhradu buněk a aktivaci keratinizace epidermálních buněk. Jeho nedostatek je často pozorován u koček a některých plemen psů.
VITAMIN D3 - Hraje důležitou roli v rovnováze pokožky a srsti, zejména u starších zvířat.
 
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální nutriční doplňky
Hmotnost: 0.102 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: