Prosíme věnujte následujícím řádkům pozornost. Z důvodu účasti na výstavě NATURA VIVA, je provoz prodejny a e-shopu omezen. Prosíme naše zákazníky, aby v průběhu výstavy zvážili důležitost svých telefonátů nebo e-mailů. Týden před výstavou a týden po výstavě, mohou být vaše objednávky opožděny. Spoustu zboží budeme mít s sebou na výstavě a budeme čekat na doplnění skladů. Ve dnech 24. –29. 5. 2022 probíhá 27. mezinárodní výstava myslivosti, rybářství, včelařství a pobytu v přírodě NATURA VIVA. Na výstavišti nás najdete v hale C.   Děkuje za pochopení a těšíme se na viděnou v Lysé nad Labem

Fotopasti Spypoint

Fotopasti Spypoint se pyšní intuitivním ovládáním a s trochou nadsázky lze říct, že se s nimi naučíte i bez návodu. Ten vám však ukáže všechny vychytávky, které jednotlivé modely nabízí. Fotopasti kanadské značky Spypoint vás potěší také precizním zpracováním, odolností vůči povětrnostním podmínkám a hlavně skvělou kvalitou obrazu a extrémně rychlou spouští.

Prohlédněte si kompletní nabídku fotopastí s wi-fi, GSM modulem nebo bez něj.

Žádné produkty značky Fotopasti Spypoint nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení